myjnia_ultradzwiekowo_natryskowa

ULT-SPRAY 600.5.1.Os-CAST

Myjnia przemysłowa ULT-SPRAY to linia technologiczna zaprojektowana do mycia części turbosprężarek z olejów i nagarów spalinowych w trybie pracy półautomatycznej. Myte części turbosprężarek nie mogą posiadać części luźnych (tj. podkładek, nakrętek, śrub bądź uszczelek które to w trakcie procesu mogą zostać w kąpieli). Załadunek części przeznaczonych do mycia odbywa się ręcznie, natomiast cały proces mycia oraz oczyszczanie medium myjącego poprzez filtrację i separację przebiega automatycznie (z koniecznością okresowych wymian wkładów filtracyjnych, separacyjnych i uszczelnień).

Najważniejsze elementy urządzenia mające kontakt z płynem myjącym zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Zastosowane podzespoły pochodzą od markowych producentów europejskich.

Myjnia typu ULT-SPRAY jest zamkniętą linią technologiczną służącą do mycia zanurzeniowego z wykorzystaniem specjalnych przetworników ultradźwiękowych jak i do mycia natryskowego z systemem dysz zasilanych wydajnymi bezobsługowymi pompami wirowymi.