MONTER – ELEKTRYK

WYMAGANIA:

  • Umiejętność montażu szaf zasilająco-sterowniczych,
  • Aktualne uprawnienia SEP E do 1kV,
  • Doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych (okablowanie maszyn),
  • Umiejętność czytania schematów: elektrycznych, technologicznych, pneumatycznych.
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność czasowa,
  • Dokładność, precyzja, samodzielność,
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż szaf zasilająco-sterowniczych do instalacji przemysłowych,
  • Montaż podzespołów maszyn,
  • Montaż tras kablowych,
  • Pomoc przy uruchamianiu gotowych maszyn podczas testów rozruchowych,
  • Utrzymywanie niezbędnych standardów BHP,
  • Współpraca z innymi działami,
  • Bieżące przeglądy i serwis parku maszynowego oraz elektronarzędzi,
  • Oprzyrządowanie szaf, w tym oprzyrządowanie sterujące, komunikacyjne i siłowe, zgodnie ze schematem elektrycznym oraz instrukcjami.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • Możliwość pracy od zaraz,
  • Miłą atmosferę w miejscu pracy,
  • Udział w realizacji różnorodnych i ambitnych projektów,
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia na podstawie kwalifikacji,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności.

KONSTRUKTOR – praktyka lub staż

Podstawowe wymaganie to bardzo dobra znajomość oprogramowania Autodesk w szczególności Inventor i AutoCAD.

Oferujemy:

  • doskonale wyposażone stanowisko pracy, łączność, środki transportu służbowego
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV + listu motywacyjnego na adres: castor(at)castor.com.pl

Miejsce pracy: Katowice