Konferencja pt. „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych”

Miło nam poinformować, że m.in. nasz dział Automatyki poprowadzi konferencję „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych w dniu 1 czerwca 2016 w Katowicach.

O konferencji

Dynamicznie rozwijający się przemysł oraz rosnąca konkurencja wymusza wprowadzanie coraz nowocześniejszych, bezpieczniejszych i niezawodnych rozwiązań w zakresie produkcji. W dobie ciągle rosnącej złożoności procesów technologicznych elementarną częścią optymalizacji procesów produkcyjnych stała się automatyzacja.

Zastosowanie w określonych obszarach robotów i nowoczesnych systemów sterowania przynosi mierzalne efekty. Automatyzacja to jednak bardzo złożona i niezwykle szybko rozwijająca się dziedzina, która wymaga stałego dostępu do najbardziej aktualnych informacji.

Mając na uwadze te kwestie przy organizacji konferencji „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych” współpracujemy z firmami liczącymi się na polskim i światowym rynku automatyki przemysłowej. Uczestnictwo w tym wydarzeniu zapewni Państwu bezpośrednią konsultację z praktykami z obszaru najnowszych rozwiązań usprawniających produkcję.

W ramach uczestnictwa zapewniamy BEZPŁATNIE:

  • Udział we wszystkich prelekcjach oraz dyskusji w panelu eksperckim
  • Pakiet materiałów konferencyjnych
  • Stoisko z prasą branżową
  • Przerwy kawowe
  • Imienny Certyfikat Udziału w konferencji

Więcej informacji pod poniższym linkiem:

http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/automatyzacja_w_zakladach_produkcyjnych_katowice/