CASTOR Unia Gospodarcza Sp. z o.o.

MISJA I FILOZOFIA

CASTOR Unia Gospodarcza Sp. z o.o – MISJA

O naszej silnej pozycji na rynku decyduje:

  • 31 lat doświadczenia, w czasie których zdobyliśmy grono wiernych klientów oraz renomowanych współpracowników.
projektowanie myjni przemyslowej

KNOW-HOW

  • Unikatowy know-how opracowany przez dział konstrukcyjny CASTOR Unia Gospodarcza Sp. z o.o., co wyróżnia nas spośród innych firm, będących jedynie dystrybutorami. Dzięki naszym opatentowanym produktom klienci mają dostęp do rozwiązań, których nie zaoferuje im nikt oprócz naszej Firmy.
Castor UG Sp. z o.o. - producent myjni przemysłowych
  • Nowoczesny, stale modernizowany park maszynowy, który w połączeniu z wysoce wykwalifikowanymi pracownikami zapewnia precyzyjną realizację zadań i projektów.
  • Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a każde zlecenie jest dla nas nie tylko szansą na nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, ale również gwarancją naszego dynamicznego rozwoju.
  • Naszym klientom oferujemy nie tylko szeroki asortyment urządzeń myjących i chemii przemysłowej, ale również umożliwiamy im podnoszenie jakości ich produktów.
  • Zapewniamy kompleksowe usługi – innowacyjne projekty, perfekcyjną realizację, fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz inne usługi.

FILOZOFIA

Jakość

Jako firma certyfikowana PN ISO 9001:2009 dużą wagę przykładamy do ciągłego rozwoju i doskonalenia jakości – poszukujemy nowych technologii, mamy nowe zgłoszenia patentowe. Nasz profesjonalizm czyni nas otwartymi na wyzwania, a każde zlecenie traktujemy indywidualnie. O stałym rozwoju firmy świadczy stale poszerzany wachlarz usług i produktów, o kompetencjach – satysfakcja naszych klientów, związana z rosnącym poziomem czystości powierzchni mytych detali.

Wyróżnia nas również niezwykle sprawny pion serwisowy, który charakteryzuje: szybkość i profesjonalizm reakcji, łatwy dostęp do części zamiennych i eksploatacyjnych oraz możliwość konsultacji w ramach teleserwisu.

technologie destylacji zanieczyszczeń

Ochrona środowiska

Nowoczesność i innowacyjność naszych produktów spośród innych wyróżnia wyraźnie proekologiczna orientacja. Stale dopasowujemy się do zaostrzających się norm ochrony środowiska naturalnego, stwarzając naszym klientom alternatywę wobec dotychczasowych, szkodliwych metod mycia w: TRI, PER, czterochlorku i innych kancerogennych substancjach.
Zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej swoim klientom oferujemy również rewolucyjne rozwiązania w technologii próżniowej destylacji w oczyszczaniu i w recyclingu zanieczyszczonych rozpuszczalników (węglowodory, IPA, PER), a także w odzyskiwaniu wody przemysłowej ze ścieków poobróbczych.

Automatyczne linie myjące

Bezpieczeństwo

Unikatowość naszych produktów polega również na spełnianiu najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy, które powiązane są z ich energooszczędnością, hermetyzacją, dużym stopniem zautomatyzowania, niezawodnością i stałym nadzorem serwisowym. Dbamy zarówno o bezpieczeństwo naszych pracowników, jak i naszych klientów.

Uczciwość i lojalność

Uczciwość i lojalność wobec naszych kontrahentów są dla nas gwarancją renomy naszej Firmy.

Poszukujemy klientów, którzy współdzielą naszą wizję czystej produkcji,
która idzie w parze z …czystym sumieniem.

Każdego zainteresowanego nawiązaniem efektywnych, stabilnych relacji biznesowych zapraszamy do skontaktowania się z naszym Działem Sprzedaży i Marketingu.