MYCIE ULTRADŹWIĘKOWE

Podzespoły renomowanych światowych producentów

Łagodne, ale skuteczne mycie

WeberUltrasonics

Weber Ultrasonics A.G.

PRODUCENT URZĄDZEŃ ULTRADŹWIĘKOWYCH

Innowacyjne urządzenie ultradźwiękowe to gwarancja czystości podzespołów

Obszerna oferta generatorów ultradźwiękowych marki Weber Ultrasonics łączy w sobie innowacyjność z nienaganną jakością, wysoką skutecznością oraz doskonałym serwisem. Jest to idealna kombinacja, pozwalająca realizować zadania związane z myciem technologicznym w sposób optymalny pod względem kosztów i jakości.

Większa moc dzięki innowacyjnej konstrukcji

W przetwornikach prętowych SONO-PUSH MONO HD oraz SONOPUSH HD Double TWIN zastosowana została nowatorska zasada konstrukcyjna. To właśnie ona czyni je nie tylko bardziej stabilnymi temperaturowo, w zależności od czasu włączenia do 120 st. C, ale także zwiększa ich moc. Przetworniki te uzyskują w ten sposób przy tej samej długości promieniowania moc o 20% większa. Technologia ta chroniona jest międzynarodowym patentem.

Wyższa efektywność

Nowe standardy wyznaczają również przetworniki zanurzeniowe i płytowe.Jednostki przetwornika są nie tylko już sklejone ze sobą, ale także skręcone śrubami. Sprawia to, że sprawdzają się one w procesach mycia z udziałem wysokich temperatur, na przykład w wysokowrzących kąpielach węglowodorowych.

Układy przetworników gwarantujące optymalną jakość o oszczędność kosztów w procesie mycia podzespołów.

Czas trwania i efekt procesu mycia ultradźwiękowego zależy w decydującym stopniu od ilości energii wprowadzonej przez układ przetworników do cieczy myjącej. Przetworniki prętowe, zanurzeniowe i płytowe marki Weber Ultrasonics gwarantują optymalne przetwarzanie sygnałów elektrycznych pochodzących z generatora. Przyczyniają się one  w ten sposób do optymalizacji nierzadko krytycznego pod względem jakości etapu produkcji, jakim jest przemysłowy proces mycia podzespołów.