Scroll Top

Myjnie natryskowe – przelotowe

Spraying – Cast 3000

Myjki te przeznaczone są do ciągłego mycia natryskowego przy użyciu wodnych detergentów w maksymalnej temperaturze 60°C.

Wszystkie myjnie wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304 i są modelami do jednokrotnego mycia, z końcowym suszeniem.
Myjnie natryskowe-przelotowe działają dzięki ciągłemu postępowi taśmy przenośnika. Nadają się do mycia małych, średnich i dużych części. Mycie ciągłe odbywa się w 2 fazach: mycie natryskowe i suszenie.

 

Detale można nakładać na pracujący stół buforowy. Detale ze stołu są pobierane przez transporter łączący stół z maszyną. Za pomocą stoperów detale są doprowadzane w odpowiednich okresach. Detale zjeżdżają do maszyny.
Rozpoczęcie procesu mycia:
Czas procesu zależy ściśle od prędkości liniowej transportera wewnątrz maszyny. Pierwszą operacją jest mycie nastryskowe detali. Na detale natryskiwane jest medium myjące z dysz, dających możliwość doatrcia do wszystkich powierzchni detalu. Zaraz po myciu następuje proces odmuchu z dmuchawy bocznokanałowej i osuszania sprężonym powietrzem. Po tej operacji detale przejeżdżają na zewnętrzny układ transportu. Tam detale układają się w rzędzie i są gotowe do pobrania do kolejnego procesu.

Urządzenia myjące typu Spraying-Cast 3000 charakteryzują się przede wszystkim możliwością załadunku części na przenośnik taśmowy, poprzez operatora, robota, obrabiarkę lub bezpośrednio zintegrowane z linią produkcyjną.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.