Scroll Top

PROJEKTOWANIE MYJNI PRZEMYSŁOWYCH

Dział konstrukcyjny

Nasze projekty wykonujemy na podstawie wcześniejszych rozmów i ustaleń z klientem, dostosowując je do indywidualnych potrzeb.

Biuro projektowe istnieje od początku naszej działalności związanej z produkcja urządzeń do mycia przemysłowego. To tutaj powstały projekty wszystkich produkowanych przez nas maszyn.

KONSTRUKCJA I BUDOWA MYJNI SPEŁNIAJĄ AKTUALNE WYTYCZNE UNII EUROPEJSKIEJ – DYREKTYWA MASZYNOWA 2006/42/WE

Nasze biuro projektowe wyposażone jest w najnowocześniejsze oprogramowanie inżynierskie wspomagające proces projektowania i tworzenia dokumentacji konstrukcyjnej.

Projektowanie myjni w przestrzeni trójwymiarowej umożliwia weryfikację projektu przed wdrożeniem maszyny do produkcji poprzez analizę kinematyczną i wytrzymałościową oraz dostosowanie maszyny pod względem ergonomii obsługi.
Pozwala nam to na znaczne skrócenie drogi od pomysłu do gotowej maszyny.

OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY

Badanie czystości powierzchni mytych detali

Castor dysponuje specjalistycznym laboratorium, w którym przeprowadzane są analizy czystości zgodne z normą VDA 19. Przebieg analiz jest ustandaryzowany i dostosowany do indywidualnych wymagań klienta.

Wraz z szybkim rozwojem różnych gałęzi przemysłu jakość wykonania podzespołów staje się najważniejsza. Co za tym idzie analiza czystości w procesie mycia przemysłowego nabiera innego znaczenia.

PRACUJEMY ZGODNIE Z NORMĄ PN-EN ISO 9001:2015

 

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.